Jedyny Polak w finale Ligi Mistrzów

  • 14.05.2019, 17:05 (aktualizacja 14.05.2019, 17:50)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Jedyny Polak w finale Ligi Mistrzów
1 czerwca, podczas wielkiego finału w Madrycie, wokół murawy i na stadionie pracować będzie tysiące wolontariuszy, którzy mają okazję być jak najbliżej piłkarzy. Wśród tegorocznych szczęśliwców znalazł się 26-letni Rzeszowianin.

Spośród 10 tysięcy zgłoszeń z całego świata wybrano 350 wolontariuszy. Wśród nich - jedyny Polak – Kacper Gardziała z Rzeszowa. Już 25 maja leci do Madrytu by włączyć się w przygotowania tego piłkarskiego święta.

Nie jest to pierwszy wolontariat Kacpra. Wcześniej pomagał Polskiemu Związkowi Piłki Siatkowej i Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej, współpracował także z FIFA i UEFA,

Kacper od kilku lat prowadzi bloga oraz fotorelacje „Okiem Kibica”. Dzięki temu przydzielono go do działu „Akredytacje”, co zapewni mu bezpośredni kontakt z piłkarzami i innymi VIP-ami ze świata sportu.

UEFA pokrywa połowę kosztów podróży do Madrytu, transport na miejscu, nocleg i wyżywienie. Dodatkowo wolontariusze otrzymają odpowiedni ubiór i identyfikator.

 

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe