Będą spotkania z prezydentem Wiśniewskim na osiedlach w Mielcu! Chodzi o budżet obywatelski

  • 14.05.2019, 17:11
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Będą spotkania z prezydentem Wiśniewskim na osiedlach w Mielcu! Chodzi o budżet obywatelski Mielecki Budżet Obywatelski będzie realizowany w przyszłym roku. Jednak głosowanie odbędzie się jeszcze w 2019 roku.
W dniach od 14, 16 i 17 maja br. odbędą się zarządzone przez Radę Miejską w Mielcu, ponowne wybory do rad osiedli Borek, Mościska i Wojsław. W kwietniu wybory 15- osobowych rad na tych osiedlach nie odbyły się z powodu niewystarczającej frekwencji.

Ponowne wybory odbędą się w tych samych miejscach co poprzednio. W pierwszym terminie wymagana jest obecność co najmniej 45 mieszkańców, natomiast w drugim terminie (30 minut później), aby wybory mogły się odbyć, wymagana jest obecność minimum 30 osób. Bliższych informacji związanych z wyborami można uzyskać w Urzędzie Miejskim w Mielcu – Biuro Rady Miejskiej – tel.: 17 787 40 91 lub 17 787 40 92.

W tym roku wyjątkowo porządek zebrań mieszkańców wymienionych osiedli obejmuje także spotkanie z Prezydentem Miasta Mielca Jackiem Wiśniewskim i przedstawienie Mieleckiego Budżetu Obywatelskiego zaplanowanego na 2020 rok.

Spotkania Prezydenta Jacka Wiśniewskiego z mieszkańcami pozostałych mieleckich osiedli poświęcone Mieleckiemu Budżetowi Obywatelskiemu odbędą się w drugiej połowie maja.

Harmonogram najbliższych spotkań z prezydentem wraz z zebraniami wyborczymi:

1.OSIEDLE WOJSŁAW

wtorek 14 maja o godz. 18.30 w OREW przy ulicy Wojsławskiej 278. 

2.OSIEDLE BOREK

-czwartek 16 maja o godz.18.00 w ZSO nr 1 przy ulicy Tańskiego 3.

3.OSIEDLE MOŚCISKA

-piątek 17 maja o godz.18.00 w filii MOPS przy ulicy Pogodniej 2.

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe