Odkryj tajemnice kościołów. Nocne zwiedzanie w Mielcu

  • 14.05.2019, 08:51
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Odkryj tajemnice kościołów. Nocne zwiedzanie w Mielcu
W ramach Europejskiej Nocy Muzeów 18 maja (sobota, od godz. 17 do 23) Pałacyk Oborskich organizuje „Zagadkowa Noc Muzeów - Odkrywamy tajemnice sacrum”

PROGRAM:

od godz. 17 do 19 – warsztaty dla najmłodszych „Gotyccy rzemieślnicy wykonują witraż”. Wstęp wolny

godz. 17, 18, 19, 20, 22 – zwiedzanie wystawy pt. „W kręgu sztuki sakralnej. Skarby kościołów ziemi mieleckiej” z przewodnikiem. Na koniec niespodzianka muzealna – eksponat sakralny spoza ekspozycji i jego historia. Zbiórka przed głównym wejściem Muzeum.

od godz. 19:15 do 20:15 – prezentacja multimedialna pt. „Kościoły ziemi mieleckiej”- sala karmazynowa Pałacyku Oborskich

od godz. 20:30 do 21:30 – koncert kwartetu smyczkowego „Quintmuse” - sala karmazynowa Pałacyku Oborskich.

godz. 22:00 – nocne odsłanianie tajemnic bazyliki mniejszej pw. św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty w Mielcu z przewodnikiem. Zbiórka przed głównym wejściem kościoła.

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe