Zapraszamy na debatę wyborczą w Mielcu!

  • 13.05.2019, 15:42 (aktualizacja 16.05.2019, 11:37)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Zapraszamy na debatę wyborczą w Mielcu!  pixabay
Redakcja Tygodnika Regionalnego Korso i portalu Korso.pl wspólnie z Wyższą Szkołą Gospodarki i Zarządzania w Mielcu organizują debatę kandydatów w wyborach do parlamentu europejskiego. Debata odbędzie się w najbliższy piątek 17 maja o godzinie 18.

Rozpoczyna się gorący okres przed eurowyborami. Z każdej tablicy ogłoszeniowej, bilbordów spoglądają na nas kandydaci starający się o stołek w Parlamencie Europejskim. Ale o co im tak naprawdę chodzi...? Zachęcamy do wzięcia udziału w debacie podczas której można będzie rozwiać wszelkie wątpliwości co do głoszonych programów. W celu przybliżenia planów działań kandydatów zaangażowaliśmy się razem ze studentami w zorganizowanie debaty publicznej dla mieszkańców Mielca.

Debata zaplanowana jest na 17 maja o godzinie 18.00 i odbędzie się w auli Wyższej Szkoły Gospodarki i Zarządzania przy ul. Warszawskiej 1. Wstęp dla wszystkich chętnych jest bezpłatny.

Dla tych, którzy tego dnia nie będą mogli z różnych względów przybyć, będzie prowadzona transmisja na żywo na facebooku Tygodnika Korso, oraz będzie dostępna retransmisja z debaty po zakończeniu wydarzenia na portalu internetowym korso.pl.

Udział w niej potwierdziło 5 kandydatów:

- Andrzej Zapałowski, nauczyciel akademicki z Przemyśla - Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy
- Ewelina Nycz, menadżer z Rzeszowa - Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz`15
- Marcin Jurzysta – Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia
- Krystyna Skowrońska – Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejska PO, PSL, SLD,.N, Zieloni

- Piotr Pilch - Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości 

W trakcie spotkania zaplanowany został także czynny udział publiczności, można będzie zadać pytanie przybyłym gościom. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Mielca i liczymy na merytoryczne odpowiedzi od przybyłych kandydatów.

SzB

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe