Mężczyzna siedzi na dachu kamienicy w Mielcu

  • 8.05.2019, 14:29 (aktualizacja 08.05.2019 14:35)
Podziel się:
Oceń:
Mężczyzna siedzi na dachu kamienicy w Mielcu Fot. Czytelniczka
Na mieleckiej starówce na dachu jednej z kamienic siedzi mężczyzna. Nie wiadomo dlaczego tam wyszedł i co tam robi.

Informację przekazała nam czytelniczka.


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
mielczanin
mielczanin 9.05.2019, 14:12
Zasięgu nie mógł złapać na telefonie i dlatego wszedł sobie na dach aby porozmawiać.
Szymek
Szymek 9.05.2019, 10:58
Co to jest za informacja ...
W tym mieście już chyba na prawdę nic się nie dzieje skoro otrzymujemy takie info ...
Rafcio
Rafcio 8.05.2019, 21:08
To protest panow z rynku co ich policja przegania
Ana
Ana 8.05.2019, 21:00
Ciekawe czy ubezpieczony
Maniek
Maniek 8.05.2019, 19:43
Może zasięgu szuka...
JohnyB
JohnyB 8.05.2019, 17:56
Pewnie wypłatę wziął
Eva
Eva 8.05.2019, 17:21
Udaje gołebia
NOPE
NOPE 8.05.2019, 16:05
Super news, niezbędny mi dzisiaj. Lepiej napiszcie o fajnych kaczkach na smoczce, które pływają w kanałku koło deptaku. Ciekawsze. O wiele. Przynajmniej jakiś rodzic na spacer pociechę zabierze w ładną pogodę, dzieciak sobie na kaczuchy popatrzy, ucieszy.
Tomasz
Tomasz 8.05.2019, 15:56
Chyba podziwia miasto
Vac
Vac 8.05.2019, 15:37
TO NA PEWNO MATURZYSTA I WIETRZY UMYSŁ !!!
Juzew
Juzew 8.05.2019, 15:10
Jak bym miał kamienicę to bym tylko na dachu siedział... Jak bym miał ochotę to bym *** na łeb, a jak nie to bym poszedł na TV... Proste... ;)
bączi
bączi 8.05.2019, 15:06
ale artykuł
ałtor
ałtor 8.05.2019, 14:53
Widocznie chciał spojrzeć na życie z innej perspektywy.
Damian
Damian 8.05.2019, 14:53
Siedzi to siedzi po *** drążyć....
Ivo
Ivo 8.05.2019, 14:40
A co, przewietrzyć się nie wolno?
Lilka
Lilka 8.05.2019, 17:35
Ma kamiemice to siedzi....tez bym chciala ale nie mam swojego dachu....

Pozostałe