TVP będzie realizować program interwencyjny pod Kronospanem!

  • 07.05.2019, 11:24 (aktualizacja 07.05.2019, 17:00)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

TVP będzie realizować program interwencyjny pod Kronospanem! SzB. Program ma być nagrywany na parkingu przed Zakładem Kronospan w Mielcu.
Redakcja programu "Sprawa dla reportera" Elżbiety Jaworowicz będzie realizować zdjęcia do programu interwencyjnego w sprawie zanieczyszczenia mieleckiego powietrza.

Nagranie ma się odbyć w najbliższy czwartek 9 maja na parkingu przed Zakładem Kronospan. Redakcja programu prosi wszystkich, którzy chcieliby się wypowiedzieć do kamery, aby pojawili się na planie zdjęciowym w czwartek 9 maja o godz. 14:30 na parkingu obok Kronospanu

Zainteresowanie programu „Sprawa dla reportera” wywołał list 12-letniej Emilki z wołaniem o pomoc, który napisała ośmielona kolejnymi protestami w Mielcu. Pokażmy, że potrafimy być razem w walce o zdrowie naszych dzieci i naszych najbliższych.

SzB

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Anty
Anty 07.05.2019, 21:27
TVPiS mnie nie interesuje. Nie chce uczestniczyć w kronice filmowej PRL

Pozostałe