Bukiety tulipanów bohaterami na mieleckich warsztatach

  • 05.05.2019, 11:03
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Bukiety tulipanów bohaterami na mieleckich warsztatach
Na warsztatach artystycznych dla dorosłych z cyklu „Malarstwo” organizowanych przez Spółdzielczy Dom Kultury MSM w Mielcu mieszczącym się przy ulicy Kusocińskiego 13a dwie grupy artystów zmierzyło się z niełatwym zadaniem namalowania martwej natury. Tematem przewodnim był bukiet tulipanów.

Malarze mogli tworzyć swoje dzieła za pomocą farb olejnych i akrylowych.

Uczestnicy mają za sobą pewne doświadczenia a co za tym idzie ulubione techniki, mogli więc wybierać to,co najbardziej trafia w ich gust. Po zakomponowaniu całości i kilku wskazówkach warsztatowicze przystąpili do malowania. Martwa natura wciąż potrafi zachwycić. Zwykłe, przedmioty, znajdujące się na co dzień w zasięgu ręki, przedstawione przez artystę wrażliwego na ich piękno wciąż potrafią poruszyć widza.

 

MW

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe