XVI Festiwal Filmów - Spotkań NieZwykłych także w Tarnobrzegu

  • 02.05.2019, 09:06
  • BW

Podziel się:

Oceń:

XVI Festiwal Filmów - Spotkań NieZwykłych także w Tarnobrzegu fot. FFSN
W tym roku Festiwal Filmów-Spotkań Niezwykłych odbywać się będzie nie tylko w Sandomierzu ale także w Tarnobrzegu. Organizatorzy przygotowali bardzo ciekawy program. Oprócz świetnych filmów dla każdego, nie zabraknie gwiazd z dużego ekranu, pojawią się m.in. Anna Dymna, Sonia Bohosiewicz.

W długi weekend majowy, ponownie zanurzymy się w atmosferze NieZwykłych filmów i spotkań z przyjaciółmi polskiego kina. Jak co roku uhonorujemy także NieZwykłe osobistości polskiej kinematografii.

Tradycyjnie, oprócz NieZwykłych filmów, festiwal uświetnią liczne wydarzenia towarzyszące - warsztaty filmowe i dziennikarskie dla dzieci, młodzieży i  studentów, edukacyjne pokazy filmowe Akademii Filmowej Otwórz Oczy!, koncerty, wystawy, debaty czy spotkania. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z programem.

Szczegółowe informacje znajdziecie tu.

BW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe