Przewoźnik udostępnił zakup biletów on-line

  • 27.04.2019, 20:13 (aktualizacja 27.04.2019, 20:27)
  • BW

Podziel się:

Oceń:

Przewoźnik udostępnił zakup biletów on-line fot. e-podróżnik.pl
Duże ułatwienie dla wszystkich osób podróżujących z biletem miesięcznym. Mieszkańcy Podkarpacia na liniach obsługiwanych przez autobusy firmy Markpol, mogą kupować takie bilety bez wychodzenia z domu. Przewoźnik wraz z portalem e-podróżnik.pl wprowadził nową usługę biletów miesięcznych online.

Do tej pory, pod koniec każdego miesiąca, osoby podróżujące codziennie autobusami do pracy lub szkoły musiały specjalnie udawać się na dworzec w Mielcu, aby zakupić bilet miesięczny. Teraz uczniowie, studenci, nauczyciele czy osoby niepełnosprawne, jak również pozostali pasażerowie, mogą bilety normalne i ulgowe kupować wygodnie w Internecie.

Aby zakupić bilet okresowy lub miesięczny wystarczy wejść na stronę przewoźnika lub na http://www.e-podroznik.pl. Następnie wpisujemy w wyszukiwarkę miejscowości, pomiędzy którymi będziemy podróżować oraz datę, od której bilet ma być ważny. Po ukazaniu się połączeń wybieramy to z oznaczeniem – „dostępne bilety okresowe”. W kolejnym kroku określamy czy ma to być bilet z ulgą czy bez. Uzupełniamy niezbędne dane, płacimy online, a zakupiony bilet przychodzi na naszą skrzynkę mailową. Bilet możemy też mieć zapisany w naszym smartfonie.

Bilety na trasach obsługiwanych przez firmę Markpol można kupować pomiędzy dowolnymi miejscowościami na tych liniach.

BW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe