Odbierz drzewko i posadź w ogrodzie!

  • 26.04.2019, 11:32 (aktualizacja 26.04.2019, 19:01)
  • BW, K.Radoń

Podziel się:

Oceń:

Odbierz drzewko i posadź w ogrodzie! Fot. K.Radoń
Przyłącz się do ogólnopolskiej akcji i samemu posadź drzewko! Sadzonki będą rozdawane już 26 kwietnia we wszystkich nadleśnictwach w całym kraju. Leśnicy przygotowali co najmniej 100 tys. sadzonek.

W ramach ogólnopolskiej akcji #sadziMy, każdy może w siedzibie najbliższego nadleśnictwa odebrać sadzonkę i posadzić ją na własnym gruncie, aby móc później drzewko samodzielnie pielęgnować i podziwiać, jak z roku na rok rośnie. Leśnicy przygotowali co najmniej 100 tys. sadzonek.

Do godz. 18.00 (bądź do wyczerpania sadzonek) można odebrać bezpłatnie drzewko w Nadleśnictwie Mielec przy ulicy Partyzantów 11.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji, bo lasy i drzewa zapewniają nam tlen, oczyszczają powietrze, wpływają korzystnie na klimat i na samopoczucie nas wszystkich. Są domem dla wielu gatunków roślin, grzybów i zwierząt.

 

BW, K.Radoń

Zdjęcia (2)


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
anjh
anjh 26.04.2019, 20:52
artykol dodany o 11,32, na stronie nadlesnictwa nie ma informacji o tej akcji, akcja do 18 a telefonu nikt nie odbiera po 15....

Pozostałe