Kasia Soja z międzynarodową nagrodą

  • 22.04.2019, 20:51 (aktualizacja 22.04.2019, 20:58)

Podziel się:

Oceń:

Kasia Soja z międzynarodową nagrodą Fot. ZS w Mielcu Laureatka Katarzyna Soja, uczennica ZS w Mielcu, w towarzystwie dyrektor szkoły Lidii Gereło.
Katarzyna Soja, uczennica mieleckiego elektryka, została nagrodzona w XXXV Międzynarodowym Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej w Słupsku.

Opowiadanie tegorocznej maturzystki rywalizowało z ponad ośmioma tysiącami utworów nadesłanych z 561 szkół z Polski, Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Litwy i Ukrainy. Mimo olbrzymiej konkurencji jury złożone między innymi z pracowników dydaktycznych Uniwersytetu Warszawskiego i Akademii Pomorskiej doceniło tekst reprezentantki Zespołu Szkół, przyznając jej tytuł laureata.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się końcem maja w sali Polskiej Filharmonii Sinfonia Baltica.
Kasia otrzymała gratulacje z rąk dyrektor ZS, pani Lidii Gereło. Opiekunem uczennicy był Dariusz Dudek.


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe