Co z maturami w Mielcu? Starosta napisał apel do nauczycieli

  • 18.04.2019, 13:46 (aktualizacja 18.04.2019, 14:00)
  • SzB
Podziel się:
Oceń:
Co z maturami w Mielcu? Starosta napisał apel do nauczycieli
Uczniowie i rodzice zastanawiają się co z kwietniową klasyfikacją uczniów szkół średnich, która jest potrzebna do przystąpienia do egzaminu maturalnego. Rady pedagogiczne powinny zebrać się w najbliższym czasie, ale trwa akcja protestacyjna. Ze specjalnym apelem do nauczyciele zwrócił się starosta mielecki.

- Zarząd Powiatu Mieleckiego w tym szczególnym przedświątecznym czasie zwraca się do nauczycieli szkół ponadgimnazjalnych. Składając Państwu tradycyjne życzenia spokojnych, rodzinnych oraz pogodnych Świąt Wielkiej Nocy, wyrażamy jednocześnie głęboką nadzieję na szybkie rozwiązanie przez rząd trudnych problemów i postulatów środowiska oświatowego, które doskonale rozumiemy i w pełni popieramy. Jednocześnie w poczuciu odpowiedzialności apelujemy o dokonanie klasyfikacji uczniów klas maturalnych, która pozwoli im na przystąpienie do jakże ważnego w życiu każdego człowieka egzaminu dojrzałości - czytamy w oświadczeniu starosty mieleckiego Stanisława Lonczaka. 

SzB

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
DG
DG 18.04.2019, 17:18
Starosta apeluje... no padam ze smiechu, na nowe stanowiska jest kasa a na podniesienie dodatku motywacyjnego, na dofinasowanie szkol juz nie ma.....

Pozostałe