Prezes Lockheed Martin w Mielcu

  • 1.03.2016, 13:25
  • Monika Świetlińska
Podziel się:
Oceń:
Prezes Lockheed Martin w Mielcu Lockheed Martin
W lipcu ubiegłego roku zapadła decyzja o tym, że PZL Mielec znajdzie się w rękach największego dostawcy broni dla Pentagonu. 6 listopada mielecki zakład włączony został do Lockheed Martin, a w połowie lutego prezes korporacji – Marillyn Hewson przyjechała tu osobiście.

15 lutego prezes zarządu i dyrektor naczelny korporacji Lockheed Martin Marillyn Hewson odwiedziła PZL Mielec, zakład Sikorsky w Polsce. Była to okazja, by porozmawiać z jego pracownikami i poznać miejsce, w którym produkowana jest międzynarodowa wersja helikoptera Sikorsky Black Hawk oraz M28, samolot typu STOL.

Ciąg dalszy w 9 numerze Korso

Monika Świetlińska
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe