Targi Pracy w Mielcu [FOTO, VIDEO]

  • 16.04.2019, 12:38 (aktualizacja 16.04.2019, 23:41)
  • BW, (fot. K.Radoń)

Podziel się:

Oceń:

Targi Pracy w Mielcu [FOTO, VIDEO] K.Radoń
Dzisiaj (16 kwietnia) w Zespole Szkół Technicznych w Mielcu odbywają się Targi Pracy powiatu mieleckiego. Na wszystkich zainteresowanych czeka ponad 50 wystawców. Organizatorzy zadbali również o mnóstwo dodatkowych atrakcji.

Targi pracy to wydarzenie, które stwarza możliwość osobistego spotkania się z wieloma pracodawcami a także niepowtarzalną okazję, żeby w trakcie bezpośredniej rozmowy poznać potrzeby kadrowe lokalnych firm oraz wymagania stawiane przyszłym kandydatom. Udział w targach pracy to również szansa na złożenie swojego życiorysu w wybranych firmach, możliwość zdobycia praktycznych informacji na temat kariery zawodowej i perspektyw, jakie daje praca w różnych branżach.

PROGRAM TARGÓW PRACY POWIATU MIELECKIEGO
11:00 do 11:15 – Uroczyste otwarcie Targów Pracy Powiatu Mieleckiego z udziałem zaproszonych gości.
11:15 do 16:00 – Udostępnienie stoisk wystawców dla odwiedzających Targi. Prezentacja firm, propozycji miejsc pracy oraz rekrutacja na wolne miejsca pracy.
11:15 do 16:00 – Udostępnienie stoisk partnerów dla odwiedzających Targi. Prezentacja partnerów oraz przygotowanych atrakcji. „Strefa Ksero” - jeśli skończyły Ci się CV za darmo wydrukujesz lub skserujesz dokumenty aplikacyjne - korytarz przy sali 65.
Sala nr 64 ZST w Mielcu
11:30 do 15:30 – „Profesjonalne CV i list motywacyjny” – możliwość skonsultowania swojego CV i listu motywacyjnego z doradcami zawodowymi z urzędu pracy. Eksperci podpowiedzą co poprawić w Twoim CV, aby było idealne.
Sala nr 65 ZST w Mielcu 
13:35 do 14:35 – „Pracodawca - Urząd - Pracownik - możliwości w kontekście zmian”, warsztaty podczas, których poznasz:
- usługi oferowane przez urząd pracy dla pracodawców w tym doradztwo zawodowe, pośrednictwo pracy, zatrudnianie cudzoziemców, szkolenia, KFS oraz dotacje,
 - możliwości pozyskania środków i pracowników jakie oferują partnerzy urzędu.
16:00 Pożegnanie gości i zakończenie Targów

BW, (fot. K.Radoń)

Zdjęcia (64)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe