Mielec ma nowego radnego miejskiego - To Tomasz Róg

  • 15.04.2019, 11:58
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Mielec ma nowego radnego miejskiego - To Tomasz Róg
W Radzie Miasta doszło do zmiany jednego z radnych. Po złożeniu mandatu przez Jana Myśliwca - nowym radnym został dziś Tomasz Róg.

Jan Myśliwiec złożył mandat radnego ze względu na funkcję prezesa MZBM, którą objął kilka tygodni temat. Decyzją Komisarza Wyborczego jego miejsce zajał Tomasz Róg, który startował z Komitetu Wyborczego Razem dla Ziemi Mieleckiej. Tomasz Róg od wielu lat działał w radzie osiedla Wolności. Był też przewodniczącym tej rady. Zaangażował się także w pracę na rzecz mieleckiego schroniska dla bezdomnych zwierząt, gdzie koordynuje wolontariat. 

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe