Niedziela - ostatni dzień symbolicznej BLOKADY - Kronospanu [FOTO]

  • 14.04.2019, 23:10 (aktualizacja 14.04.2019, 23:42)
  • SzB. (fot. JZ)

Podziel się:

Oceń:

Niedziela - ostatni dzień symbolicznej BLOKADY - Kronospanu [FOTO]
Trzy dni i dwie noce - tyle czasu protestujący mielczanie spędzili u bram Kronospanu. W taki sposób wyrazili swoje niezadowolenie z działalności tego zakładu, którego uciążliwość związana jest z emisją szkodliwych gazów i pyłów do środowiska.

To była już trzecia - duża manifestacja, która pokazała niezadowolenie mieszkańców Mielca i regionu z tego w jaki sposób działa Kronospan. Warto przypomnieć, że manifestacje z 2018 roku sprawiły, że na ulicach miasta protestowało kilkanaście tysięcy osób. 

Trzeci dzień blokady przyciągnął największą ilość osób. Większośc przyjechała rowerami po godzinie 15. Protestujący wspólnie podeszli pod bramy zakładu uruchamiając syrenę protestacyjną. 

SzB. (fot. JZ)

Zdjęcia (27)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe