Mielecki szpital poszukuje chętnych pielęgniarek do pracy

  • 13.04.2019, 15:11
  • SzB.

Podziel się:

Oceń:

Mielecki szpital poszukuje chętnych pielęgniarek do pracy
Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego im. E. Biernackiego w Mielcu zatrudni do pracy na etat lub umowę cywilnoprawną pielęgniarki.

Mielecka lecznica chce zatrudnić pielęgniarki ze specjalizacją operacyjną i anestezjologiczną. W mieleckim szpitalu pracuje około kilkaset pielęgniarek. Jak wielokrotnie sygnalizowało środowisko związków zawodowych - w większości jest to kadra osób w starszym wieku. Młode osoby wybierające ten zawód bardzo często wybierają pracę za granicą. Niektóre badania wskazują, że za kilka lat zabraknie osób, które podejmą się pracy w tym zawodzie. 

SzB.

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
asdf
asdf 14.04.2019, 13:34
Dalej szkolcie za nasze podatki - mgr ekonomii, historykow, pedagogow, filozofow, bibliotekarzy ... nie ma lekarzy, pielegniarek a zwiekszonych naborow na te kierunki nie widac. Dlaczego osoba po skonczeniu studiow nie ma obowiazku odpracowac kosztow wyszkolenia lekarza, pielegniarki skoro ich brakuje???
hahaha
hahaha 14.04.2019, 04:07
Za kilka lat jak dziadki z babkami sie wykoncza oprocz inzynierow i magistrow w tym kraju nie bedzie nikogo do pracy.

Pozostałe