Tęskonta za domem na deskach mieleckiego Domu Kultury

  • 13.04.2019, 14:17
  • MW
Podziel się:
Oceń:
Tęskonta za domem na deskach mieleckiego Domu Kultury
„Homesick/sick home” to spektakl taneczny w wykonaniu artystów „B’cause dance company”

 

Spektakl  odbędzie się 17 kwietnia o godz. 19 w sali widowiskowej Domu Kultura SCK.   Homesick|Sick Home to więcej niż występ, to również okazja do zastanowienia się nad tematami wielokulturowości, uchodźców i domu.

Choreografię do spektaklu stworzył Bartek Woszczyński - choreograf, założyciel B’cause Dance Company oraz absolwent londyńskiej wyższej szkoły the Rambet School of Ballet and Contemporary Dance. Jego choreografie wystawiane były m.in. w Polsce, Wielkiej Brytanii, Japonii, Włoszech, Kanadzie, Bułgarii, Białorusi, Portugalii, Albanii oraz Korei Południowej. Bartek tworzył również choreografie oraz ruch sceniczny do wielu produkcji filmowych. 

W spektaklu wystąpi 5 tancerzy.

Projekt realizowany we współpracy z Instytutem Muzyki i Tańca w ramach programu Scena dla tańca 2019.

 

Bilety w cenie 12 zł do nabycia w kasie kina Galaktyka (dni robocze od godziny 12, w soboty i niedziele – godzinę przed seansem kinowym, w środy – kasa nieczynna).

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe