Karolina najlepsza w województwie

  • 11.04.2019, 10:44
Podziel się:
Oceń:
 Karolina najlepsza w województwie fot. ZS w Mielcu
Karolina Pryga, uczennica czwartej klasy technikum w Zespole Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu, zajęła pierwsze miejsce w województwie i jedenaste w kraju w ogólnopolskim konkursie języka angielskiego „Understand”.

Trzecia edycja interaktywnych rozgrywek lingwistycznych na szczeblu ogólnopolskim odbyła się 21 marca. Przystąpiło do nich aż 1600 uczniów z 270 szkół z całego kraju. Konkurs był podzielony na kategorie wiekowe, a rywalizacja oparta była głownie o umiejętność rozumienia języka angielskiego. Uczestnicy musieli wykazać się znajomością gramatyki, leksyki, kultury i historii krajów anglojęzycznych w połączeniu ze sprawnością rozumienia ze słuchu. 


Osiągnięcie Karoliny spotkało się z uznaniem dyrektor Zespołu Szkół, Lidii Gereło. Opiekunem naukowym uczennicy była Magdalena Surdej.


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe