Mielec. Najpiękniejsze palmy wybrane. Znamy zwycięzców

  • 11.04.2019, 10:38 (aktualizacja 11.04.2019, 11:49)
  • BW
Podziel się:
Oceń:
Mielec. Najpiękniejsze palmy wybrane. Znamy zwycięzców fot. SDK Mielec
We wtorek (9 kwietnia) w Spółdzielczym Domu Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu, dokonano wyboru najpiękniejszych palm wielkanocnych, zgłoszonych do pierwszej edycji konkursu: „Najpiękniejsza - bo tradycyjna Palma Wielkanocna”.

Spośród zgłoszonych 102 prac Organizatorzy wybrali ich zdaniem najładniejsze w ośmiu kategoriach. Palmy spełniały wymogi określone w konkursie – wszystkie wykonane były od podstaw, z użyciem tylko naturalnych elementów.

Kolorowe kwiaty z bibuły, wstążki, bukszpan, zielone elementy – spowodowały że palmy są piękne, niepowtarzane i na pewno doskonale wpisują się w założenia konkursu.

Wszyscy Laureaci zostaną zaproszeni telefonicznie na najbliższą Niedzielę Palmową na mielecką starówkę, gdzie odbędzie się uroczyste wręczenie nagród z udziałem organizatorów. Zaproszenie skierowane jest również do wszystkich mielczan, ponieważ wśród przybyłych z własnoręcznie wykonaną palmą rozlosowane zostaną dodatkowe nagrody. Cała uroczystość rozpocznie się Mszą Świętą w Bazylice Mniejszej o godzinie 12. 30. Następnie procesja uda się na mielecką starówkę, gdzie około 13.30 odbędzie się uroczyste wręczenie nagród. 

BW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe