Rusza konkurs na dyrektorów dwóch mieleckich szkół średnich

  • 10.04.2019, 06:48

Podziel się:

Oceń:

Rusza konkurs na dyrektorów dwóch mieleckich szkół średnich Fot. ZST
Kończy się kadencja dyrektorów w dwóch dużych szkołach średnich w Mielcu. Chodzi o Zespół Szkół Technicznych i Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki.

28 marca Zarząd Powiatu Mieleckiego uruchomił  procedurę konkursową mającą na celu wyłonienie kandydatów na stanowiska dyrektorów zespołów szkół prowadzonych przez powiat mielecki.

Dotychczasowym dyrektorem Zespołu Szkół Technicznych w Mielcu jest Mariusz Wojciechowski a Zespołu Szkół Ekonomicznych w Mielcu - Marta Mysona.

Kandydaci na stanowisko dyrektora szkoły mogą składać swoje dokumenty rekrutacyjne do 6 maja do godziny 15.30 (decyduje data wpływu) w sekretariacie Starostwa Powiatowego w Mielcu.


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Uczeń
Uczeń 10.04.2019, 11:04
Błagam nie wybierajcie komuchów z PO

Pozostałe