Pełnomocnik a związki zawodowe

  • 26.04.2016, 13:12 (aktualizacja 01.05.2016, 12:54)
  • Monika Świetlińska

Podziel się:

Oceń:

Pełnomocnik a związki zawodowe Archiwum Korso
W poprzednim numerze pisaliśmy o tym, że dyrektor mieleckiego szpitala Leszek Kołacz 18 kwietnia powołał pełnomocnika do spraw kontaktów ze związkami zawodowymi. Czy związki zawodowe już z nim rozmawiały o tym, jak poprawić sytuację lecznicy?

Dyrektor Leszek Kołacz jasno mówi, że chce rozmawiać i współpracować ze wszystkimi stronami zainteresowanymi polepszeniem kondycji finansowej szpitala. – W celu usprawnienia kontaktów ze stroną społeczną 18 kwietnia został powołany pełnomocnik do spraw kontaktów ze związkami zawodowymi – poinformował nas tego samego dnia dyrektor placówki. Pełnomocnikiem został Grzegorz Kowalski, z którym można porozmawiać w godzinach 9 – 13 pod numerem telefonu 17 7800130 lub 17 7800131.

– Jestem po pierwszych rozmowach ze związkami zawodowymi w sprawie audytu. Będą kolejne. Na razie trudno określić, jakie efekty przyniosą. Jest jeszcze zbyt wcześnie, by powiedzieć coś więcej. Negocjacje trwają i mam nadzieję, że przyniosą korzyści obu stronom – powiedział Grzegorz Kowalski, pełnomocnik dyrekcji szpitala ds. kontaktu ze związkami zawodowymi.

Więcej w 17 numerze Korso

Monika Świetlińska

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe