Afera ideologiczna na Radzie Powiatu Mieleckiego. Chodzi o LGBT!

  • 02.04.2019, 10:28 (aktualizacja 02.04.2019, 13:07)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Afera ideologiczna na Radzie Powiatu Mieleckiego. Chodzi o LGBT! fot. SzB projekt stanowiska Rady Powiatu w sprawie ideologii LGBT.
Radny powiatowy (PiS) Kacper Głaz przygotował projekt stanowiska Rady Powiatu o stanowcze odrzucenie ideologii LGBT i nie wprowadzanie jej do szkół na terenie powiatu mieleckiego. Kacper Głaz zaproponował, żeby przyjąć ją dziś podczas sesji Rady Powiatu. Na to nie zgodzili się radni koalicji rządzącej, którzy proponowali przenieść ten temat na następne spotkanie Rady Powiatu.

Radny Kacper Głaz przygotował projekt stanowiska Rady Powiatu Mieleckiego w którym rada powiatu nie zgadza się na "ingerencję w prywatną sferę życia Polaków i Polek. Nie damy narzucić sobie wyolbrzymianych problemów i sztucznych konfliktów, które niesie za sobą ideologia "LGBT". 

Radni koalicji rządzącej stwierdzili, że taki temat powinien zostać podjęty z uwzględnieniem stanu wiedzy na temat ideologii z przedstawieniem wszystkich argumentów i wspólnym ustaleniem treści ostatecznego stanowiska. Stwierdzili także, że taka "dyskusja" nie może się opierać jedynie i wyłącznie na głosowaniu "za" lub "przeciw". 

W głosowaniu na temat: Czy Rada Powiatu ma dziś zająć się projektem stanowiska - większość radnych była przeciwko, na co stanowczo zareagował radny Kacper Głaz:

  

loadingŁaduję odtwarzacz...

Na to ostro zareagował przewodniczący Rady Marek Paprocki, który zarzucił radnemu Głazowi, że obraził tutaj część radnych. Zaznaczył jeszcze raz, że radni głosując przeciwko uchwaleniu dziś takiej deklaracji - nie są za ideologią LGBT, a jedynie chcą merytorycznej i odpowiedniej dyskusji na ten temat.  

 

SzB

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Stanisław
Stanisław 02.04.2019, 16:19
Idzie wiosna a z nią pedetaści.
Precz z dyktaturom koboet
zdg
zdg 02.04.2019, 15:53
Gdy biskupi ujawnili przypadki molestowania przez osoby duchowne to nagle akcja LGBT.... apele, marsze, artykuly. A moze ja sie myle?

Pozostałe