Świetny występ Wojtka w konkursie piosenki w Przemyślu

  • 01.04.2019, 20:34 (aktualizacja 02.04.2019, 10:03)
  • MW

Podziel się:

Oceń:

Świetny występ Wojtka w konkursie piosenki w Przemyślu Fot. SOKiS Mielec
Wojciech Malinowski reprezentujący Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec zdobył III nagrodę w 29. Podkarpackim Festiwalu Piosenki „Śpiewaj razem z nami”.

W ciągu dwóch dni przed komisją artystyczną w składzie Magdalena Betleja, Piotr Wajda i Rafał Karasiewicz zaprezentowało się ponad 70 podkarpackich wokalistów. Wojciech Malinowski prowadzony przez  Karolinę Szymańską wykonał utwory „Prześliczna wiolonczelistka”  oraz  „Udało prawie się”, które dały mu III miejsce w II kategorii wiekowej.

W przeglądzie zaprezentowały się dzieci i młodzież w wieku od 6 do 17 lat, które wcześniej wygrały etapy powiatowe. Organizatorem wydarzenia było Centrum Kulturalne w Przemyślu.


Lista laureatów:

II KATEGORIA / 10 -12 lat/:

  • I nagroda – Magdalena Pudesz z Centrum Kulturalnego w Przemyślu
  • II nagroda – Wiktoria Wojas ze Szkoły Muzyki Rozrywkowej Muzyczny świat Dominik Nieradka w Przeworsku
  • III nagroda – Wojciech Malinowski z Samorządowego Ośrodka Kultury i Sportu w Chorzelowie
MW

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe