Są chętni na kierowanie mieleckim szpitalem

  • 29.03.2019, 12:35
  • A. Łysoń

Podziel się:

Oceń:

Są chętni na kierowanie mieleckim szpitalem
Już wiemy ile osób zgłosiło się do konkursu na dyrektora mieleckiego szpitala.

 Do konkursu na stanowisko dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. E. Biernackiego w Mielcu swoje oferty złożyło czterech kandydatów.  

Kandydaci dokumenty aplikacyjne mogli składać do 28 marca, do godziny 13.00.

- W poniedziałek o godzinie 11:00 zbiera się komisja i przystąpi do oceny formalnej tych ofert i potem poprosi  kandydatów, jeżeli oczywiście ich dokumenty będą kompletne na rozmowy kwalifikacyjne, na których kandydaci przedstawią program naprawczy mieleckiego szpitala i wizję jego funkcjonowania – informuje Stanisław Lonczak, starosta powiatu mieleckiego.

- Jeżeli wszystko dobrze się potoczy i będzie taki kandydat, który uzyska akceptację większości członków komisji, to być może będzie już rozstrzygnięcie konkursu w poniedziałek – deklaruje starosta.

Gdy tak się stanie, władze starostwa na krótkim briefingu prasowym poinformują lokalne media o wynikach konkursu. 

A. Łysoń

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe