Jan Myśliwiec zawieszony. To decyzja prezydenta Jacka Wiśniewskiego

  • 26.03.2019, 13:03 (aktualizacja 16.09.2019, 15:53)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Jan Myśliwiec zawieszony. To decyzja prezydenta Jacka Wiśniewskiego SzB.
Kontrola prawidłowości zatrudnienia w Szkole Podstawowej nr 7 to jedna z decyzji Prezydenta Jacka Wiśniewskiego po ukazaniu się informacji prasowych związanych z pracą w tej placówce jednego z byłych radnych czyli Jana Myśliwca. Prezydent podjął decyzję o zawieszeniu Jana Myśliwca.

- Nie ukrywam, że o zatrudnieniu pana Jana Myśliwca w SP7 dowiedziałem się z publikacji medialnych, dlatego zależy mi żeby dogłębnie wyjaśnić ten temat, przede wszystkim w kontekście ewentualnego przekroczenia przepisów – powiedział Prezydent Jacek Wiśniewski. Dlatego też zlecona została analiza prawna tej sytuacji, której celem jest  sprawdzenie, czy mogło dojść do nieprawidłowości przy zatrudnieniu ówczesnego wiceprezydenta w Szkole Podstawowej nr 7. 


– Ponadto podjąłem decyzję, że do otrzymania wyników ekspertyzy prawnej i do wyjaśnienia sprawy pan Jan Myśliwiec zostanie zawieszony w funkcji prezesa Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych. W tym czasie nie będzie świadczył stosunku pracy, a co za tym idzie nie będzie też wypłacane wynagrodzenie – powiedział Jacek Wiśniewski. Prezydent Mielca dodał, że jest przekonany, że w najbliższym czasie temat zostanie wyjaśniony.

SzB

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
anna
anna 27.03.2019, 23:37
A zatrudnienie żony? Też by zbadać trzeba.
em
em 27.03.2019, 23:19
A skąd miał te emeryture wziąć po tylu latach pracy w szkolnictwie?
Stanisław
Stanisław 27.03.2019, 20:32
Nie powinien być radnym i dyrektorem spółki
Em
Em 27.03.2019, 18:01
To bez sensu! Na podstawie pomówień czy podejrzeń zawieszenie? Jaki przepis na to pozwala? Poza tym jaki związek, ma kwestia zatrudnienia w 7-ce i w MZBM? Czy prezydent wie co robi? Za to zawieszenie Myśliwiec powinien go skarżyć.em
Obserwator zaangażowanych
Obserwator zaangażowanych 27.03.2019, 08:32
Gołym okiem widać, że Myśliwiec wykorzystał swoje stanowisko do osiągnięcia korzyści majątkowych. To jest bardziej temat dla prokuratury. Sztuczne zatrudnienie jak świetlicowy a wszystko po to aby otrzymać odprawę — to czysta kpina z mieszkańców, którzy takiego wybrali jako radnego! A na domiar złego jeszcze parszywie kłamie twierdząc, że miał zgodę nieżyjącego prezydenta (wydaną w czasie gdy ten z powodu choroby nie pracował) Człowiek ) o takiej „moralności” powinien raz na zawsze być usunięty ze „świadczenia swej pracy” na rzecz miasta i firm miastu podlegających. I takie coś było kiedyś nauczycielem. Były Starosta, Pan Tymuła pierwszy się na nim poznał. A swoją drogą ciekawe stanowisko ten Prezes MZBM-u, na którym po kolei lądują wszyscy nieudacznicy, którzy zostali pozbawieni poprzednich stanowisk. Ciekawe, co kombinuje Myśliwiec skoro twierdzi,że pensja prezesa jest niewiele wyższa od przysługującej mu już emerytury (z której zrezygnował na rzecz stanowiska), a jednak się pcha do tego koryta. Coś to wszystko nieciekawie pachnie !
ser
ser 26.03.2019, 13:17
W końcu jakiś sensowny ruch

Pozostałe