Sprawdziliśmy jak dostać się do przychodni nr 4 w trakcie remontu!

  • 26.03.2019, 09:10
  • Szymon Burek

Podziel się:

Oceń:

Sprawdziliśmy jak dostać się do przychodni nr 4 w trakcie remontu!
W przychodni nr 4 trwa kapitalny remont. Obecnie wejście główne zostało przeniesione. Teraz znajduje się w bocznej części budynku. To ważna informacja szczególnie dla tych, którzy potrzebują swoją dokumentację medyczną.

Obecnie wejście do przychodni znajduje się po prawej stronie budynku. 

W przychodni są realizowane dwa zadania: warta 2 249 320 zł termomodernizacja (dofinansowana kwotą 1 220 925,52 zł z Regionalnego Programu Operacyjnego  Województwa Podkarpackiego  na lata 2014-2020) oraz przebudowa o wartości 2 167 512 zł, realizowana ze środków własnych powiatu. 

Szeroki wachlarz prac sprawi, że przychodnia zmieni się zarówno zewnątrz, jak i wewnątrz. Już około czerwca pacjenci będą mogli zobaczyć odnowioną elewację przychodni, naprawione pokrycie dachowe i wyremontowane schody. Prace obejmą też: budowę bądź wymianę szeregu instalacji: elektrycznej, fotowoltaicznej, centralnego ogrzewania oraz klimatyzacji; wykonanie nowych okładzin ściennych i podłogowych; wymianę drzwi i okien czy przebudowę pomieszczeń higieniczno-sanitarnych. Przebudowany zostanie również parter przychodni, w obrębie którego, po remoncie, swoje siedziby znajdą przychodnie specjalistyczne.

Szymon Burek

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
X
X 28.03.2019, 06:19
Szkoda, że nie pokazaliście w jakich warunkach jest rejestracja na parterze

Pozostałe