Mieleccy Radni PiS: "Chcemy komisji i odwołania prezesa Jana Myśliwca" [VIDEO]

  • 22.03.2019, 16:03 (aktualizacja 16.09.2019, 15:51)
  • Szymon Burek

Podziel się:

Oceń:

Mieleccy Radni PiS: "Chcemy komisji i odwołania prezesa Jana Myśliwca" [VIDEO] SzB. Radni miejscy PiS są oburzeni faktem, że były już radny Jan Myśliwiec będąc zastępcą prezydenta jednocześnie był zatrudniony w szkole podstawowej nr 7 w Mielcu.
Radni miejscy PiS są oburzeni faktem zatrudnienia w szkole podstawowej nr 7 byłego już wiceprezydenta Mielca Jana Myśliwca. Chcą powołania specjalnej komisji i sprawdzenia, czy w tym przypadku doszło do złamania prawa, a jeśli tak to nie wykluczają powiadomienia prokuratury o tej sprawie.

Chodzi o oświadczenie majątkowe byłego już radnego miejskiego Jana Myśliwca. (Więcej info tutaj). Znajduje się tam zapis, że Jan Myśliwiec pełniąc funkcję zastępcy prezydenta Mielca był zatrudniony w szkole podstawowej nr 7, czyli jednostce podlegającej zarządowi bezpośrednio pod wiceprezydenta Jana Myśliwca. Warto dodać, że Myśliwiec zrezygnował z mandatu, bo został powołany przez radę nadzorczą MZBM na nowego prezesa tej miejskiej spółki. Radni PiS apelują do rady nadzorczej MZBM o odwołanie z funkcji prezesa Jana Myśliwca do momentu wyjaśnienia tej sprawy. 

W imieniu klubu radnych PiS w tej sprawie zabrał dziś głos - radny  Fryderyk Kapinos:

 

Szymon Burek

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
jozue
jozue 24.03.2019, 18:57
Wreszcie sensowne działanie. Mało mu było pensji prezydenta, emerytury to jeszcze łapę wyciągnął po pensję nauczyciela i oczywiście odprawę. A dlaczego nikt nie złożył zawiadomienia o przestępstwie wyłudzenia świadczeń. Ale i tak brawo panie Kapinos.
parcie na szkło
parcie na szkło 23.03.2019, 08:47
otwieram lodówkę a tam radosław swol
Zorka1
Zorka1 22.03.2019, 20:58
Szok

Pozostałe