A Ty kim jesteś dla mnie? - Poświatowska w ustach Radka

  • 22.03.2019, 08:46
  • MW

Podziel się:

Oceń:

A Ty kim jesteś dla mnie? - Poświatowska w ustach Radka
Już 12 kwietnia o godzinie 18.00 w Domu Kultury w Mielcu wystąpi Janusz Radek, śpiewając poezję Haliny Poświatowskiej. Towarzyszył mu będzie młody, świetnie zapowiadający się pianista Adam Drzewiecki.

Janusz Radek zaśpiewa poezje Poświatowskiej w nowoczesny, minimalistyczny sposób. Rezygnuje przy tym z kobiecych, sentymentalnych elementów wierszy, skupiając się na refleksji o przemijaniu i kruchości życia.

Koncerty Radka zawsze wzbudzają wielkie emocje, poruszając słuchaczy i dając im temat do przemyśleń i refleksji. Projekt "Kim Ty jesteś dla mnie" będzie nie tylko zwykłym koncertem, ale przede wszystkim da odbiorcy okazję do zastanowienia się nad sobą, swoimi uczuciami i życiem.

Repertuar koncertów tworzą przede wszystkim kompozycje z płyty „Kim Ty jesteś dla mnie”, ale posłuchać będzie też można najbardziej znanych utworów Janusza Radka, jak chociażby: „Sheila”, „Czekam wytrwale” czy „Dobro”.

 

MW

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe