Już oficjalnie: Jan Myśliwiec prezesem Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych

  • 18.03.2019, 16:13
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Już oficjalnie: Jan Myśliwiec prezesem Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych
Nowym prezesem Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych w Mielcu został Jan Myśliwiec.

Rada Nadzorcza MZBM podczas poniedziałkowego (18.03) walnego zgromadzenia odwołała dotychczasowego prezesa Waldemara Barnasia, który pełnił tę funkcję przez niecały rok. Jednocześnie powołany został nowy prezes, którym został Jan Myśliwiec, do niedawna radny Rady Miejskiej w Mielcu VIII kadencji.

Jednym z najważniejszych zadań nowego prezesa zarządu będzie zintensyfikowanie działań mających na celu skuteczniejszą windykację i egzekucję należności. Celem jest poprawa ich ściągalności. 

– Dziękuję panu Waldemarowi Barnasiowi za dotychczasowe kierowanie MZBM. Nowemu prezesowi natomiast życzę powodzenia w dość trudnym zarządzaniu wymagającą spółką, jaką jest Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych. Jestem jednak przekonany, że duże doświadczenie pana Myśliwca związane z jego pracą w Zespole Szkół Technicznych oraz samorządzie miasta, pozwoli mu działać skutecznie – powiedział prezydent Mielca Jacek Wiśniewski.

SzB

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
em
em 25.03.2019, 19:38
Emeryt na prezesa? Nie ma młodych? Ktoś go tam ustawia, żeby wykorzystać. Nie wie co jest grane.? Już go na siódemke naciagnęli. i afera teraz.
Mielczanin
Mielczanin 18.03.2019, 18:02
Ale karuzela. Z koryta do koryta. Posadka jak u Pana Boga za piecem. Co za miasto i sitwa.

Pozostałe