W mieleckim szpitalu więcej możliwości operowania zaćmy!

  • 16.03.2019, 12:00 (aktualizacja 16.09.2019, 15:49)
  • SzB.

Podziel się:

Oceń:

W mieleckim szpitalu więcej możliwości operowania zaćmy!
Od 1 kwietnia NFZ będzie finansował zabiegi usunięcia zaćmy bez limitów. To dobra wiadomość także dla mieleckiego szpitala – dzięki zwiększonej liczbie zabiegów skróci się czas oczekiwania.

W Szpitalu Specjalistycznym im. Edmunda Biernackiego w Mielcu do tej pory rocznie wykonywano około 800 zabiegów usunięcia zaćmy. Liczba ta nie odzwierciedlała jednak pełni potrzeb pacjentów – regulował ją bowiem nałożony przez Narodowy Fundusz Zdrowia limit. Teraz placówka będzie mogła przyjąć każdego pacjenta, który zarejestruje się na zabieg. Szacuje się, że dzięki zniesieniu ograniczeń, czas oczekiwania na operację w mieleckiej lecznicy zmniejszy się z kilku miesięcy do kilku tygodni.

Więcej informacji na temat rejestracji na zabieg usunięcia zaćmy oraz tych dotyczących samego schorzenia znajdziecie tutaj

SzB.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe