Nowa inwestycja w Kronospanie to...hotel i siłownia!

  • 14.03.2019, 10:18 (aktualizacja 14.03.2019 10:41)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Nowa inwestycja w Kronospanie to...hotel i siłownia! google
Piotr Herchel - dyrektor ds ochrony środowiska w Kronospan Mielec odpowiadał wczoraj na pytania radnych miasta Mielca dotyczące działalności zakładu.

Radny Krzysztof Szostak (PiS) zapytał Piotra Herchela z Kronospan, czy to prawda, że spółki powiązane z zakładem zakupiły tereny po dawnym laboratorium frakcjonowania osocza, a także tereny po firmie Alinox. Dodał, że taka informacja już od pewnego czasu pojawiła się w internecie. 

- Tak, ta informacja, jest informacją prawdziwą. Spółka powiązana z nami nabyła tereny zarówno Alinoxu (dawnego Atlantisu), oraz terenu dawnego LFO. Na chwilę obecną nasze plany nie są skonkretyzowane. Teren Alinoxu podejrzewam, że będzie terenem, na którym chcemy zorganizować warsztat samochodowy, natomiast w budynku LFO (laboratorium frakcjonowania osocza) chcemy zorganizować hotel dla gości a także siłownię dla pracowników - wyjaśnia Piotr Herchel 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Szymon Burek

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
azotoxus
azotoxus 15.03.2019, 14:09
Nowe inwestycje w myśl zasady: rzućmy gawiedzi ochłapy, a po cichu dalej róbmy swoje!
Przecież oni już dawno stracili jakąkolwiek wiarygodność...
ALERGIK
ALERGIK 14.03.2019, 11:25
MYDLENIE OCZU ABY ODWRÓCIĆ UWAGĘ OD SYFU !!!!!!!!!!!!
A CO ZAMKNĄ FABRYKĘ ?!

Pozostałe