Kronospan po spotkaniu z Radą Miasta ogłasza, że chce spotkać się z mieszkańcami Mielca

  • 13.03.2019, 23:21
  • SzB.
Podziel się:
Oceń:
Kronospan po spotkaniu z Radą Miasta ogłasza, że chce spotkać się z mieszkańcami Mielca Piotr Herchel i Dagmara Mach z Kronospan Mielec
Dagmara Mach, dyrektor sprzedaży w Kronospan Mielec ogłosiła dziś na sesji Rady Miasta, że zakład chce spotkać się z mieszkańcami Mielca. Kronospan w najbliższym czasie chce zorganizować trzy otwarte spotkania.

Przedstawiciele Kronospanu przedstawili dziś krótką prezentację o tym, co zrobił zakład, żeby zmniejszyć swoje oddziaływanie na lokalne środowisko, a w tym na czystość powietrza. Podczas prezentacji padła zaskakująca propozycja. Kronospan chce spotkać się z mieszkańcami. Będą trzy terminy spotkań:

19 marca 2019 roku o godz. 16. 30 W auli  budynku „A” Szkoły Podstawowej nr 7 (były budynek AGH) przy ul. Skłodowskiej 4 w Mielcu.

26 marca o godz. 16.30 w Hotelu Polskim w Mielcu.

5 kwietnia o godz. 16.30 W auli  budynku „A” Szkoły Podstawowej nr 7 (były budynek AGH) przy ul. Skłodowskiej 4 w Mielcu.

- Wielokrotnie deklarowaliśmy chęć udziału w pracach Zespołu ds. czystego powietrza, kierowaliśmy do wszystkich osób zainteresowanych merytoryczną dyskusją, zaproszenia do zakładu po to, żeby zrozumieli jego działanie. Poznali fakty, a nie kierowali się opiniami grupy anonimowych osób. Nie można rozmawiać o Kronospan Mielec, nie znając zakładu i zasad jego funkcjonowania - głosi komunikat Kronospanu. 

 

SzB.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe