Jan Myśliwiec rezygnuje z pracy w Radzie Miasta! Jest decyzja Komisarza Wyborczego

  • 13.03.2019, 09:48 (aktualizacja 13.03.2019 09:55)
  • SzB
Podziel się:
Oceń:
Jan Myśliwiec rezygnuje z pracy w Radzie Miasta! Jest decyzja Komisarza Wyborczego SzB.
Radny Jan Myśliwiec zwrócił się z prośbą do Komisarza Wyborczego o wygaśnięcie jego mandatu. Jest już decyzja w tej sprawie. Mandat Jana Myśliwca wygasł w piątek 8 marca.

Na razie nie są znane powody rezygnacji Jana Myśliwca z pracy w Radzie Miasta. Jan Mysliwiec zdobył mandat do Rady Miasta startując z Komitetu Wyborczego "Razem dla Ziemi Mieleckiej". 

Teraz Komisarz Wyborczy zdecyduje, kto zajmie miejsce Myśliwca w Radzie Miasta. Prawdopodobnie będzie to Tomasz Róg, znany w mieście Przewodniczący Rady Osiedla Wolności. Dokument stwierdzający wygaśnięcie mandatu jest już opublikowany tutaj.

SzB

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Ojej
Ojej 13.03.2019, 13:49
Wreście!

Pozostałe