Będzie casting do nowego musicalu SCK: "Siostrzyczki" na podstawie filmu "Zakonnica w przebraniu"

  • 12.03.2019, 14:38 (aktualizacja 12.03.2019 14:47)
  • SzB
Podziel się:
Oceń:
Będzie casting do nowego musicalu SCK: "Siostrzyczki" na podstawie filmu "Zakonnica w przebraniu"
Twórcy mieleckiego musicalu „W tym roku świąt nie będzie” przygotowują kolejny projekt – musical „Siostrzyczki”. Premierę zapowiadają na koniec roku. Musical powstaje na podstawie filmu „Zakonnica w przebraniu”, a już w marcu rozpoczyna się kompletowanie składu aktorskiego.

Twórcy projektu, który realizowany będzie w Domu Kultury Samorządowego Centrum Kultury, zapraszają na casting do musicalu „Siostrzyczki”. Casting odbędzie się w sali widowiskowej Domu Kultury SCK.


Tym razem twórcy musicalu poszukują nie tylko młodych wykonawców, ale też grupę dorosłych. Utalentowanych wokalnie i aktorsko mielczan w wieku 14+ zapraszamy serdecznie do rywalizacji. A że za nową produkcją stoi Anna Leszkiewicz, reżyserka znakomitego musicalu „Świąt nie będzie”, można z wielką dozą prawdopodobieństwa przyjąć, że musical „Siostrzyczki” będzie wydarzeniem sezonu. 

 

Przesłuchania odbędą się 27 marca o godz. 18:00 (sala widowiskowa SCK)

rejestracja uczestników: 17:30 - 18:00 (trzeba przygotować utwór o charakterze musicalowym i utwór rozrywkowy w języku polskim)

Organizatorzy poszukują aktorów i wokalistów (młodzież od 14 lat i dorosłych)

 

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe