Coraz bliżej do remontu przychodni na ul. Tańskiego w Mielcu!

  • 07.03.2019, 09:39 (aktualizacja 25.06.2019, 10:44)
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Coraz bliżej do remontu przychodni na ul. Tańskiego w Mielcu!
Rozstrzygnięto przetarg na wykonanie prac w obrębie mieleckiej „piątki”. Przychodnię czeka termomodernizacja i kompleksowa przebudowa.

Przebudowa i remont czeka każdą z kondygnacji przychodni – od piwnic aż po drugie piętro. Zakres planowanych prac obejmie m.in. remont ścian i sufitów, wymianę drzwi wewnętrznych i balustrad na klatkach schodowych, wykonanie podsadzek, uzupełnienie tynków wewnętrznych oraz przebudowę pomieszczeń higieniczno-sanitarnych. Dokumentacja przetargowa przewiduje także szereg zmian w obrębie instalacji. W przychodni ma powstać instalacja fotowoltaiczna (minielektrownia), instalacja wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej i instalacja klimatyzacji. Zadaniem wykonawcy będzie też wymiana instalacji elektrycznej wraz z wymianą opraw oświetleniowych oraz przebudowa instalacji centralnego ogrzewania wraz z wymianą grzejników. Całości prac towarzyszyć będzie termomodernizacja obiektu. 

W postępowaniu przetargowym najkorzystniejszą ofertę na realizację zadań złożył Zakład Remontowo-Budowlany Roman Olszowy. Termomodernizacja oraz przebudowa i remont obiektu przychodni będą kosztować 3 845 906,45 zł. 

Prace w przychodni nr 5 zostaną dofinansowane w ramach osi priorytetowej III „Czysta Energia działanie 3.2 Modernizacja energetyczna budynków – budynki ochrony zdrowia” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe