Zarząd województwa obradował w Przecławiu

  • 01.03.2019, 13:31
  • SzB

Podziel się:

Oceń:

Zarząd województwa obradował w Przecławiu
Ostatniego dnia lutego Zarząd Województwa Podkarpackiego swe posiedzenie odbył w Przecławiu w powiecie mieleckim. Poprzednio zarząd obradował w Przecławiu w 2013 roku.

- Dbamy o równomierny rozwój regionu, stąd nasze starania, abyśmy jako zarząd województwa mogli na miejscu przyjrzeć się sprawom lokalnych wspólnot – mówił marszałek Władysław Ortyl na wyjazdowym posiedzeniu zarządu województwa.

- Cieszę się, że możemy Państwa gościć w Przecławiu – mówiła burmistrz Przecławia Renata Siembab.

Członkowie zarządu dyskutowali o projektach kluczowych dla województwa podkarpackiego, ze szczególnym uwzględnieniem tych, które mają być realizowane w ramach przyszłej perspektywy finansowej 2021 do 2027. 

- Region się dynamicznie rozwija i zmienia, ale już musimy mieć gotowy plan projektów, które chcemy, aby w kolejnych latach były realizowane - mówił marszałek Władysław Ortyl w przecławskim domu kultury, gdzie odbywało się posiedzenie zarządu.

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe