Rozmowy z Korso - Joanna Boryczka-Szęszoł [VIDEO]

  • 24.02.2019, 16:40 (aktualizacja 09.03.2019, 10:19)
  • SzB.
Podziel się:
Oceń:
Rozmowy z Korso - Joanna Boryczka-Szęszoł [VIDEO]
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mielcu organizuje tygodniową akcję "Dni Otwarte" podczas, której specjaliści będą udzielać pomocy wszystkim, którzy potrzebują pomocy. Joanna Boryczka-Szęszoł w naszym wywiadzie opowiada m. in. czym jest i czym się objawia przemoc stosowana w rodzinie.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Mielcu będzie realizował akcję informacyjną „Otwarte drzwi” skierowaną do osób doświadczających przemocy w rodzinie, osób stosujących przemoc w rodzinie,  do świadków przemocy w rodzinie i osób posiadających wiedzę o przypadkach jej występowania, a także do wszystkich zainteresowanych tą problematyką mieszkańców Mielca.

Zobacz rozmowę z Joanną Boryczka-Szęszoł z MOPS Mielec:

SzB.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe