Mowa nienawiści w dyskusji publicznej - tematem rozmowy polityków w Brukseli [VIDEO]

  • 09.02.2019, 13:24
  • SzB.

Podziel się:

Oceń:

Mowa nienawiści w dyskusji publicznej - tematem rozmowy polityków w Brukseli [VIDEO]
133. Sesja Plenarna Europejskiego Komitetu Regionów w Brukseli miała wyjątkową oprawę. Minutą ciszy uczczono prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, który był członkiem zgromadzenia od ośmiu lat, oraz ofiary grudniowego ataku terrorystycznego w Strasburgu, m.in. dziennikarzy zajmujących się tematyką unijną: Bartosza Pedro Orent-Niedzielskiego i Antonio Megalizziego.

W czwartek, w ślad za przyjętą jednomyślnie przez Komitet Regionów rezolucją w sprawie zwalczania nawoływania do nienawiści, w studiu Parlamentu Europejskiego odbyła się debata PAP, w której marszałkowie Ortyl i Geblewicz (zachodniopomorskie) wraz z eurodeputowanymi Różą Thun i Bogusławem Liberadzkim, odpowiadali m.in. na pytanie  co należy robić, żeby powstrzymać nasilanie się mowy nienawiści w debacie publicznej oraz w mediach społecznościowych.

 

SzB.

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
adam
adam 10.02.2019, 13:01
a jak inaczej mozna jak ten pajac truje mielec i jego mieszkańców nie da sie rozmowami to co ludziom zostało

Pozostałe