Rywalizacja trwa! Kto wygra Pucha Starosty w Turnieju Piłkarskim? [FOTO]

  • 09.02.2019, 12:04
  • SzB.

Podziel się:

Oceń:

Rywalizacja trwa! Kto wygra Pucha Starosty w Turnieju Piłkarskim? [FOTO]
O godzinie 9:00 w sobotę, 9 lutego, wystartował Ósmy Noworoczny Turniej Piłkarski o Puchar Starosty.

Turniej odbywa się na hali sportowej Gimnazjum Nr 2/ SP nr 7 w Mielcu przy ul. Grunwaldzkiej 7. W rozgrywkach grupowych zaplanowanych między godziną 9 a 14 zmierzy się ze sobą łącznie dziesięć drużyn: KIRCHHOFF Polska, Komenda Powiatowa Policji w Mielcu, Urząd Miejski w Mielcu, Pogotowie Ratunkowe w Mielcu, PZL Mielec, Nauczyciele, Prawnicy, Państwowa Straż Pożarna w Mielcu, Starostwo Powiatowe w Mielcu i AUTOPART Mielec.

Ćwierćfinały rozpoczną się o godz. 14:00, półfinały o godz. 15:20. Początek meczu o trzecie miejsce zaplanowano na 16:10, a finał – na godz. 16:30.

Zakończenie turnieju i wręczanie pucharów odbędzie się o godz. 17:00.

 

 

SzB.

Zdjęcia (45)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe