Udało się! Bezdomne koty w centrum Mielca mają nowe schronienie!

  • 08.02.2019, 20:13
  • SzB.
Podziel się:
Oceń:
Udało się! Bezdomne koty w centrum Mielca mają nowe schronienie!
Bezdomne koty, które przez remont przychodni obok szpitala straciły dotychczasowe schronienie - mają już nowe schronienie. Nowe budki zainstalowano dzięki interwencji wolontariuszy z organizacji "SOS Koty Mielec". Interwencje wolontariuszy wspieraliśmy w Urzędzie Miasta. Budki już są zainstalowane.

O braku schronienia dla kotów, które przebywały w okolicach przychodni wolontariusze interweniowali już w grudniu 2018 roku. Sprawa nabrała tempa dopiero po naszej interwencji. Dziękujemy wolontariuszom za zaufanie. 

SzB.

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
loami
loami 09.02.2019, 19:55
SUPER

Pozostałe