Sanktuarium w Chorzelowie zaprasza na gminny dzień chorego

  • 08.02.2019, 11:25
  • SzB
Podziel się:
Oceń:
Sanktuarium w Chorzelowie zaprasza na gminny dzień chorego SzB.
Parafia pw. Wszystkich Świętych w Chorzelowie, Józef Piątek Wójt Gminy Mielec, Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Chorzelowie serdecznie zapraszają do udziału w Obchodach Dnia Chorego, które odbędą się w najbliższą sobotę (09.02) w Chorzelowie.

Ta tradycja na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń Parafii oraz Ośrodka Kultury. Wyjątkowe święto ustanowione przez papieża Św. Jana Pawła II ma na celu, dowartościowanie cierpienia chorych oraz zapewnienia im lepszej opieki. Zaplanowane spotkanie ma być również okazją do wspólnego spędzenia czasu, wzajemnych rozmów oraz pozostawienia na chwilę trosk jakie często wiążą się z kłopotami zdrowotnymi.

Program: 
Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Chorzelowie
10:00 – 10:30 – Spowiedź
10:30 –  11:30 – Msza Święta

Samorządowy Ośrodek Kultury i Sportu Gminy Mielec w Chorzelowie
12:00 – 12:30 – Poczęstunek
12:30 – 13:30 – Część artystyczna w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Chorzelowiacy”,  Chorzelowskiej Grupy Teatralnej oraz Formacji Tanecznej „GRACJA” działającej przy Mieleckim Uniwersytecie Trzeciego Wieku
13:30 – 14:00 – Prelekcja fizjoterapeuty Rafała Wiśniewskiego nt. „Niedowłady, spastyczność, prztkurcze i ich pokonywanie”
14:00 – 15:00 – Wspólne świętowanie

SzB

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe