Matka Boża Zielna i... alkohol

  • 24.08.2016, 06:38
  • Monika Piątek

Podziel się:

Oceń:

Matka Boża Zielna i... alkohol pixabay.com
Na drogach powiatu nie brakło mielczan, którzy w długi sierpniowy weekend wsiedli za kółko „pod wpływem”. Co jeszcze mieli na sumieniu? To sprawdzało blisko dwustu funkcjonariuszy.

Policjanci z wydziału ruchu drogowego podczas działań „Sierpniowy weekend” skupili się na tych aspektach jazdy, które najczęściej doprowadzają do nieszczęść na drogach: prowadzeniu na tzw. podwójnym gazie oraz przekraczaniu prędkości. W przypadku pierwszego z przewinień, zatrzymanych zostało pięciu nietrzeźwych kierujących, drugim wykroczeniem zaś policjantom podpadła trójka mieszkańców powiatu.

Więcej w 34 numerze Korso

Monika Piątek

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
alco
alco 24.08.2016, 19:14
No kiedyś te statystyczne litry trzeba wypić. A tu wolny dzień.
dwa gazy
dwa gazy 24.08.2016, 14:18
Niestety twarda rzeczywistość w naszym pięknym kraju. Tu uroczystość kościelna, patriotyczna, lokalna (dożynki np.), a alkohol niestety zalewa...

Pozostałe