Zmiany w mieleckim PiS-ie

  • 30.01.2019, 14:12 (aktualizacja 30.01.2019, 14:19)

Podziel się:

Oceń:

Zmiany w mieleckim PiS-ie Marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl zastąpi Marka Kamińskiego na stanowisku powiatowego pełnomocnika PiS w Mielcu.
Do tej pory funkcję powiatowego pełnomocnika Prawa i Sprawiedliwości w Mielcu pełnił Marek Kamiński. Znamy już jego następcę.

W ostatni weekend odbyło się spotkanie opłatkowo-noworoczne środowiska Prawa i Sprawiedliwości w Mielcu. Po uroczystościach, najważniejsi samorządowcy i politycy PiS w regionie rozmawiali na spotkaniu zamkniętym. Pierwsze decyzje tego spotkania są już znane. Marek Kamiński nie będzie już powiatowym pełnomocnikiem PiS w Mielcu. Zastąpi go marszałek województwa podkarpackiego – Władysław Ortyl.

- PiS się bardzo rozwija, mamy się dobrze, przygotowujemy się do wyborów do europarlamentu. Jest nowy pełnomocnik, który godnie będzie prowadził Prawo i Sprawiedliwość w powiecie mieleckim – powiedział nam Zbigniew Tymuła, były starosta powiatu mieleckiego.

Zdjęcia (1)


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Żenua
Żenua 31.01.2019, 16:52
Ta roszada oznacza, że Kamiński podejmował decyzje wyborcze samodzielnie, a nawet wbrew Ortylowi. Przecież to parodia.
Olo
Olo 30.01.2019, 16:01
Dobra decyzja. Gdyby została taka decyzja podjeta - przed wyborami samorządowymi w 2018 r to i wynik byłby inny - dla PiS.

Pozostałe