Czy nowy szef WIOŚ coś zmieni?

  • 20.04.2016, 12:53
  • Monika Świetlińska
Podziel się:
Oceń:
Czy nowy szef WIOŚ coś zmieni? Agnieszka Skała
11 kwietnia wojewoda podkarpacka Ewa Leniart powołała na stanowisko podkarpackiego wojewódzkiego inspektora ochrony środowiska, Krystynę Sołek.

4 kwietnia z pracą podkarpackiego wojewódzkiego inspektora ochrony środowiska w Rzeszowie pożegnała się Ewa Lipińska. Stanowisko zachował natomiast zastępca podkarpackiego wojewódzkiego inspektora ochrony środowiska, inż. Władysław Martens. Lipińska szefową WIOS-iu była przez ostatnich osiem lat. Do tej funkcji została powołana przez ówczesnego wojewodę podkarpackiego Mirosława Karapytę z PSL. Powodów jej odwołania nie znamy.

Równo tydzień po odwołaniu Lipińskiej, 11 kwietnia, wojewoda podkarpacka Ewa Leniart powołała na to stanowisko Krystynę Sołek. Sołek ma wykształcenie w zakresie ochrony środowiska. Była m.in. kierownikiem w oczyszczalni ścieków w Przeworsku i wiceburmistrzem Przeworska.

Monika Świetlińska
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe