Patenty oficerskie dla oficerów z regionu

  • 26.01.2019, 16:55
  • SzB.
Podziel się:
Oceń:
Patenty oficerskie dla oficerów z regionu
We wtorek 22 stycznia w Pałacyku Oborskich odbyła się uroczystość wręczenia patentów oficerskich, aktów nominowania na wyższe stopnie oficerskie oraz medali za długoletnią służbę, zorganizowana przez Wojskową Komendę Uzupełnień w Mielcu.

W gronie uhonorowanych był m.in. plut.pchor.rez. Wiesław Wiącek oraz śp.Julisz Merak, którego pośmiertną nominację na stopień podpułkownika (na wniosek Obywatelskiego Komitetu Obchodów Stulecia Niepodległości w Mielcu) odebrał zast.dyr.SCK ds.Muzeum Regionalnego w Mielcu Jerzy Skrzypczak. Wśród wręczających akty mianowania był Prezydent Miasta Mielca Jacek Wiśniewski oraz Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak. Wszystkim awansowanym składamy serdeczne gratulacje.

SzB.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe