Już w lutym rewolucja w MKS Mielec. Nowe linie autobusowe, nowe trasy i nowe strefy

  • 25.01.2019, 14:19 (aktualizacja 15.02.2019, 06:37)
  • SzB
Podziel się:
Oceń:
Już w lutym rewolucja w MKS Mielec. Nowe linie autobusowe, nowe trasy i nowe strefy SzB.
Miejska Komunikacja Samochodowa w Mielcu już 23 lutego wprowadza całkowicie nowy system komunikacyjny w Mielcu. Zmienią się nazwy linii miejskich i podmiejskich. Wyznaczono nowe trasy i będzie obowiązywał całkowicie nowy rozkład jazdy. To efekt wielomiesięcznych prac nad całkowitą zmianą i usprawnieniem komunikacji w mieście.

Miejska Komunikacja Samochodowa wprowadza całkowicie nowe nazwy linii autobusowych. Linie miejskie będą oznaczone numerami od 1 do 10 i będą oznaczone kolorem czerwonym. Linie,  które obsługują strefę ekonomiczną będą od numeru 21 do 28 i także będą oznaczane kolorem czerwonym. Linie niedzielna, które obsługują parafie będą oznaczone numerami 35 i 36 i oznaczone kolorem różowym. Linie podmiejskie będą oznaczone numerami od 43 do 48 i będą oznaczone kolorem zielonym. 

ZOBACZ KONFERENCJĘ: (wystąpienie prezes MKS Ewy Gancarz)

 

NOWE TRASY - kliknij  -> TUTAJ

Wykaz nowych miejskich linii MKS:

Wykaz nowych linii "strefowych"

 

Wykaz linii "kościelnych" 

 

 

Wykaz linii podmiejskich:

 

SzB

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Laki
Laki 31.01.2019, 06:28
Dlaczego Mks i inne spółki miejskie nie mają swojej stacji benzynowej ? A zarazem poprzez niską cenę dla wszystkicj nie obniźają cen w mieście

Pozostałe