Z PODKARPACIA. Znaleziono ciała dwóch mężczyzn. Są oni prawdopodobnie ofiarami mrozów

  • 21.01.2019, 08:53
  • B. Posłuszny
Podziel się:
Oceń:
Z PODKARPACIA. Znaleziono ciała dwóch mężczyzn. Są oni prawdopodobnie ofiarami mrozów
Policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci dwóch mężczyzn. W powiecie łańcuckim, w nowo budowanym domu, ujawniono ciało obywatela Ukrainy. W Jodłowej Górnej martwego mężczyznę znaleziono w lesie. W obu przypadkach stwierdzono, że prawdopodobną przyczyną śmierci było wychłodzenie organizmu.

W sobotę (19 stycznia) około godz. 12, dyżurny łańcuckiej policji został poinformowany o znalezieniu zwłok w nowo budowanym domu w miejscowości Kraczkowa. Policjanci ustalili, że jest to 49-letni obywatel Ukrainy. Przybyły na miejsce biegły lekarz sądowy wykluczył, by do śmierci mężczyzny przyczyniły się inne osoby. Prawdopodobną przyczyną zgonu było wychłodzenie.

Także w sobotę około godz. 15, dyżurny dębickiej komendy skierował policyjny patrol do miejscowości Jodłowa Górna, gdzie według zgłoszenia znaleziono w lesie ciało mężczyzny. Policjanci ustalili, że zwłoki znalazł brat denata. Mężczyzna ostatni raz widziany był przez członków rodziny w środę. 59-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego prawdopodobnie wracał przez las do domu. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono do dalszych badań. Wstępnie ustalono, że przyczyną jego śmierci mogło być wychłodzenia.  

To druga i trzecia ofiara tegorocznej zimy na Podkarpaciu. Pierwszą ofiarą mrozów była mieszkanka Gorliczyny.

B. Posłuszny

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe