WIOŚ w Rzeszowie zmienił strukturę

  • 12.01.2019, 11:35
  • SzB
Podziel się:
Oceń:
WIOŚ w Rzeszowie zmienił strukturę
W wyniku nowelizacji ustawy o Inspekcji Ochrony Środowiska inspektoraty regionalne wejdą w skład Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska.

Od 1 stycznia 2019 r. nastąpiły zmiany w strukturze organizacyjnej WIOŚ (na skutek zmiany ustawy o Inspekcji Ochrony Środowiska) - pracownicy wydziałów monitoringu środowiska oraz laboratoriów wojewódzkich inspektoratów ochrony środowiska stali się pracownikami Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska.


W związku z tym, informacje o środowisku dotyczące badań środowiskowych realizowanych w ramach Państwowego Monitoringu Środowiska, w tym funkcjonowania i obsługi stacji monitoringu jakości powietrza z terenu województwa podkarpackiego, realizowane i udostępniane są przez Regionalny Wydział Monitoringu Środowiska (RWMŚ) i do tego Wydziału należy zwracać się o tego rodzaju informacje.


Telefony kontaktowe oraz adresy e-mail dostępne są na stronie internetowej WIOŚ w Rzeszowie w zakładce: Regionalny Wydział Monitoringu Środowiska (adres e-mail: [email protected]). Miejsca świadczenia pracy pracowników Centralnego Laboratorium Badawczego i Regionalnego Wydziału Monitoringu Środowiska nie ulegają zmianie.
 

SzB

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Fred
Fred 13.01.2019, 16:09
Akurat obsługa stacji monitoringu powietrza przeszła pod Kraków :)

Pozostałe