WIOŚ w Rzeszowie zmienił strukturę

  • 12.01.2019, 11:35
  • SzB
Podziel się:
Oceń:
WIOŚ w Rzeszowie zmienił strukturę
W wyniku nowelizacji ustawy o Inspekcji Ochrony Środowiska inspektoraty regionalne wejdą w skład Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska.

Od 1 stycznia 2019 r. nastąpiły zmiany w strukturze organizacyjnej WIOŚ (na skutek zmiany ustawy o Inspekcji Ochrony Środowiska) - pracownicy wydziałów monitoringu środowiska oraz laboratoriów wojewódzkich inspektoratów ochrony środowiska stali się pracownikami Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska.


W związku z tym, informacje o środowisku dotyczące badań środowiskowych realizowanych w ramach Państwowego Monitoringu Środowiska, w tym funkcjonowania i obsługi stacji monitoringu jakości powietrza z terenu województwa podkarpackiego, realizowane i udostępniane są przez Regionalny Wydział Monitoringu Środowiska (RWMŚ) i do tego Wydziału należy zwracać się o tego rodzaju informacje.


Telefony kontaktowe oraz adresy e-mail dostępne są na stronie internetowej WIOŚ w Rzeszowie w zakładce: Regionalny Wydział Monitoringu Środowiska (adres e-mail: [email protected]). Miejsca świadczenia pracy pracowników Centralnego Laboratorium Badawczego i Regionalnego Wydziału Monitoringu Środowiska nie ulegają zmianie.
 

SzB
  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Fred
Fred 13.01.2019, 16:09
Akurat obsługa stacji monitoringu powietrza przeszła pod Kraków :)

Pozostałe