Lotniczy opłatek i spotkanie noworoczne w PZL Mielec

  • 09.01.2019, 16:17
Podziel się:
Oceń:
Lotniczy opłatek i spotkanie noworoczne w PZL Mielec
Tradycyjne polskie kolędy, modlitwa i mnóstwo ciepłych życzeń słychać było dziś w Polskich Zakładach Lotniczych w Mielcu. W hali Centrum Badań i Prób Statków Powietrznych odbyło się spotkanie noworoczne.

Lotniczą firmę z tradycyjną wizytą duszpasterską odwiedził biskup tarnowski Stanisław Salaterski, ponieważ Mielec znajduje się w diecezji tarnowskiej.

Marszałka Władysława Ortyla reprezentowała wicemarszałek Ewa Draus. Gospodarzami spotkania byli Artur Wojtas, członek zarządu, dyrektor Serwisu i Prób w Locie oraz Marian Kokoszka z NSZZ Solidarność.

W swoim krótkim przesłaniu biskup Stanisław Salaterski życzył pracownikom i zarządowi rozwoju, nowoczesnych technologii.

Dzieła, które tu powstają pokazują, jak wielkie rzeczy mogą wyjść spod ludzkiej ręki. Przejawia się twórcza zdolność ludzkiego umysłu, ludzkiego rozwoju oraz współpracy międzyludzkiej, a to wszystko jest także chwałą dla Boga - powiedział do pracowników PZL Mielec biskup Stanisław Slaterski.

Jestem pod dużym wrażeniem państwa firmy i pracy jaką wykonujecie, bo pierwszy raz jestem gościem PZL Mielec. Życzę państwu, aby samoloty i śmigłowce, które produkujecie były powodem do dumy dla was i mieszkańców całego Podkarpacia. Niech służą celom pokojowym i niesieniu pomocy, a jak najmniej celom bojowym - powiedział wicemarszałek Ewa Draus. 

Składanie życzeń odbywało się przy akompaniamencie dziecięcego zespołu Kameleon z Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu. Dla młodych kolędników nie lada atrakcją było późniejsze zwiedzanie wnętrza samolotu M28. 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
pzl
pzl 10.01.2019, 12:55
Czyli zarząd pobłogosławiony.... Ku chwale!

Pozostałe